Boxerky

Pokud hledáte pohodlné spodní prádlo, dámské boxerky by měli být na vašem seznamu hledaných. Dámské boxerky jsou k dostání jak v hladké, tak i v krajkové podobě a záleží jen na vás, ve které se cítíte lépe. Na běžné nošení je obecně určitě lepší hladké pohodlné spodní prádlo, stejně tak to platí u boxerek. Na druhou stranu, pokud se chystáte na romantický večer se svým mužem, bude krajkové spodní prádlo doplněné o boxerky tou pravou volbou pro vás. Rovněž záleží na střihu boxerek, každá značka se snaží přijít s co nejlepším střihem a tím je opravdu z čeho vybírat počínaje střihy pro zvýraznění zadečku, přes střihy pro zeštíhlení až po různé svůdné variace.

Spodní prádlo Sisi-Roza

Boxerky Sisi-Roza

uxusní dámské boxerky nižšího bokového střihu jsou z hladkého velmi příjemného jemného materiálu. Jsou zdobené na spodním okraji nádhernou elastickou krajkou. Kolem pasu mají něžný volánek a vpředu jsou navíc zdobeny mašličkou.Máte možnost na výběr z černé a bílé barvy.

Boxerky Roza Olimpia

Boxerky Roza Olimpia

Luxusní dámské krajkové kalhotky boxerky Olimpia. Dámské boxerky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní elastické nádherné krajky. Dámské boxerky díky kvalitnímu materiálu nádherně tvarují zadeček.Značka Roza je nabízí v bílé a černé barvě.

Boxerky Roza Eurydyka

Boxerky Roza Eurydyka

Krajkové kalhotky ROZA Eurydyka typu boxerek. Moderním prvkem je rozšířená a prodloužená nohavička.Zdobí je lehce květinový a ornamentální vzor. Materiálové složení: 80% polyester, 20% elastan. Určitě Vás mile překvapí pohodlným nošením

Spodní prádlo GUESS

Boxerky GUESS UWPD13-JEL20-U999

Pohodlné boxerky v černé a bílé barvě.

Spodní prádlo Genezis-Roza

Boxerky Genezis-Roza

Vyjímečné sexy kalhotky ROZA Genezis vyrobené z jemné krajky. Boxerky jsou v dostání v bílé a černé barvě ve velikostech S až XL.