Korzety

Jestliže si chcete udělat radost spodním prádlem, udělejte si ji korzetem. V dnešní době si korzety přidá mezi oblíbené spodní prádlo většina hlavně mladých dívek, které se chtějí jednak líbit, ale také chtějí, aby vynikly jejich přednosti, tedy ňadra. Korzety mají zpravidla krásně pestré barvy, tedy černé, červené, zelené a třeba i růžové.

Díky nim se ženy, nebo slečny cítí daleko hubenější. Jejich boky jsou užší a vynikají ženské přednosti. Korzet a podvazkové pásy vypadají neodolatelně. Na každého muže tato kombinace spodního prádla rozhodně zapůsobí elektrizujícím dojmem.

Ideální korzet

korzet Antinea - Idylle á Delft

Krásnı korzet v modrobílé barvì.

Korzet

Celokrajkový komplet.

Luxusní spodní prádlo

OLIDON K1301 luxusní korzet

olidon K1301 je luxusní krajkový korzet s vyztuženými košíčky, nastavitelnými ramínky a doplněn sexy černou krajkou. Mezi košíčky je mašlička. Korzet v červené barvě dodává sexy vzhled. Korzet je ve velikosti 75B až 80C

Spodní prádlo Gorsenia

Gorsenia 837 korzet

Luxusní kousek mezi korzety. Košíčky typu push-up, které pěkně vyzdvihují ňadra. Košíčky jsou pokryty jemnou výšivkou. Stejný motiv se opakuje i v nižší části modelu. Ramínka odepínací a nastavitelná. Podvazky zdobené malými mašličkami. Zapínání na háčky. Mezi košíčky třpytivá ozdoba v podobě malé slzy.

Spodní prádlo ala Korzet

Gorsenia 474 Amelia korzet

Velmi romantický korzet v bílé a nebo černé barvě. Košíčky push-up pokryté výšivkou, jejíž motiv se opakuje i ve spodní části. Vertikální kostice slouží ke zeštíhlení a vytvarování postavy. Odepínací ramínka.